Huawei Mate 30 Pro přijde se zajímavými novinkami

Huawei Mate 30 Pro

Společnost Huawei obvykle vydává své vlajkové lodě až ve druhé polovině roku. Přesto se už nyní šušká, co by mohla nabídnout chystaná vlajková loď Huawei Mate 30 Pro. Nedávno se začalo hovořit o stejné kapacitě baterie, jako u Mate 20 Pro. Tedy 4,200mAh, ovšem s podporou 55W rychlého dobíjení.

huawei mate 30 pro spekulace 90 hz displej

Obnovovací frekvence chytrých telefonů nebyla až do posledních let tím, na co by zákazník při jeho koupi nějak zvlášť bral ohled. Doba se ale změnila a příchod her, které podporují 90 či do konce 120 Hz zobrazení přibývá. Na to se rozhodl reagovat i Huawei, který svou vlajkovou loď Huawei Mate 30 Pro osadí 90 Hz AMOLED displejem o velikosti 6,71 palce.

Zajimavý koncept Huawei Mate 30 Pro

HUAWEI MATE 30 PRO – 5G, KIRIN 985, PUNCH HOLE CAMERA, 50X ZOOM

HUAWEI MATE 30 PRO - 5G, KIRIN 985, PUNCH HOLE CAMERA, 50X ZOOM

Kromě toho má disponovat průstřelem, který má být velmi podobný jako u Samsungu Galaxy S10. Půjde tedy o dvě selfie kamerky na pravé straně displeje. Spekuluje se také o masivním vylepšení fotoaparátu. Přesné specifikace zatím nejsou známy, mělo by se však jednat o celkem čtyři kamery s podporou až 5x optického zoomu a až 50x digitálního zoomu. O zabezpečení se postará senzor otisků prstů v displeji.

Uvítáte 90 Hz displej v nové vlajkové lodi od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)