TOPlist

Huawei Mate 20 bude obr: Displej má mít velikost 6,9 palce

huawei Mate 20 displej velikost

Huawei Mate 20 už se pomalu blíží. Vidíme to i na tom, že se začínají objevovat první úniky a spekulace. Nyní se dostalo na informaci ohledně displeje, který má mít tento telefon, nebo spíše phablet. Displej má mít velikost 6,9 palce. Co dalšího se prozradilo o tomto telefonu?

Displej v Huawei Mate 20 vyrábí Samsung

Nový vlajkový telefon čínské společnosti se představí ke konci roku, už nyní se ale objevují nové a nové informace. Například displej má na starost Samsung. V Mate 20 by měl být 6,9″ velký AMOLED displej. Další informací je to, že nebude zaoblený.

huawei mate 10 pro

Pokud se tato velikost displeje potvrdí, tak oproti své konkurenci bude mít náskok. Galaxy Note 9 by měl mít displej o velikosti 6,38 palce a největší verze Apple iPhone pak 6,46 palce. Zajímavé jsou také důvody, proč by měl mít Huawei Mate 20 tak velký displej.

Důvodem je údajně čínský trh, kde chcete Apple prorazit právě s „velkým“ iPhonem. Čínští spotřebitelé upřednostňují velkou obrazovku telefonu. Huawei nechce dovolit americké společnosti, aby ve velkém „ovládla“ jejich domácí trh. Takhle nějak to popisuje zdroj, který zároveň prozradil informace o velikosti displeje. Bude určitě zajímavé sledovat, jak si poradí Huawei s velikostí celého zařízení a jak velkou roli budou mít rámečky.

Chtěli byste telefon s takto velkým displejem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)