Telefony Huawei Mate 20 začínají dostávat aktualizaci na EMUI 11

Huawei Mate 20 EMUI 11 aktualizace

Majitelé mobilů z řady Huawei Mate 20, tedy posledních vlajkových modelu této značky, které ještě vyrazily na trh oficiálně i s Google službami a aplikacemi, již mohou stahovat globální verzi aktualizace na systém EMUI 11. Tato nadstavba byla představena v září loňského roku a postupně zaváděna skrze beta a plné verze do nejnovějších Huawei telefonů i tabletů. Nyní se dostává i k řadě Mate 20. Konkrétně k modelům Mate 20, Mate 20 X a Mate 20 Pro.

Huawei update EMUI 11

Systém už je pro tyto mobily nějakou dobu dostupný v Číně, globální update byl slíben na první kvartál letošního roku. To se firmě Huawei nakonec podařilo a aktualizace na EMUI 11 pro zmíněné Mate 20 telefony už je na cestě. Má bezmála dva gigabajty a poohlédnout se po ní můžete přímo v nastavení telefonu. Případně počkat na standardní připomenutí instalace. Zavádění může samozřejmě nějakou dobu trvat, tak buďte trpěliví. Na nejzajímavější novinky v této Huawei nadstavbě se můžete podívat do jednoho z našich starších článků.

Jak jste spokojení s EMUI systémem?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)