HUAWEI vypouští do světa nový MatePad a s ním hromadu slev a praktických dárků

Huawei MatePad akce sleva

Komerční článek

Speciální akce u jednoho z nejznámějších prodejců elektroniky pokračují. Tentokrát je v popředí nejnovější tablet (MatePad), který teď lze získat za super výhodných podmínek. Hledáte-li praktického parťáka pro práci i zábavu, na doma či na cesty, není nic snazšího než se podívat na e-shop HUAWEI Store – prakticky víc než měsíc vás tu čekají slevy, praktické dárky i lákavé soutěže.

Zhruba celý měsíc a čtvrt budou mít zákazníci prostor využít jednu z možností (nebo klidně obě), jak si novinku výhodně pořídit. Stačí sledovat oficiální stránku e-shopu HUAWEI Store a být ve střehu: https://consumer.huawei.com/cz/offer/matepad/

V hlavní roli MatePad

Čím je vlastně tenhle křemíkový krasavec specifický, že si zaslouží naši pozornost? Pro začátek nutno uvést, že má nové uspořádání plochy, která je organizovanější a uživatelsky pohodlnější. Díky 10,4 palcovému 2K FullView displeji a čtyřem reproduktorům vyladěným od Harman Kardon bude zážitek pro oko i pro ucho víc než uspokojující. Novinkou je také funkce Multiokno, která dovolje mít na ploše zapnuté až 4 aplikace najednou. Stálicí je také HUAWEI Share pro spolupráci na více obrazovkách a přetahováním souborů napříč zařízeními. K tomu navíc přidejte M-Pencil 2. generace a dva certifikáty od TÜV Rheinland (Flicker Free a Low Blue Light) a vyjde vám pašák, kterého vaše domácnost uvítá všemi deseti.

Konečná cena produktu je 7490 Kč, nicméně níže si představíme, že jej půjde sehnat i daleko levněji či výhodněji. Huawei MatePad výhra akce

Předehra, opona, světla… jdeme na to!

První fáze předprodeje, takzvaný teaser, trvá od 20. – 26. června 2022. Během této doby všichni ti, kteří jsou zaregistrovaní na e-shopu HUAWEI Store, získají k vyzvednutí slevový kupón v hodnotě 1000 Kč, který mohou na nákup nového tabletu využít (pouze na něj). Stejně tak se mohou přihlásit noví uživatelé a tentýž kupón obdrží také. Navíc je tu možnost vyplnit krátký dotazník a zařadit se tak do slosování, kde HUAWEI každý den náhodně vybere jednoho šťastlivce, který získá novinku jen za báječnou 1 Kč. Celkových výherců bude tedy 7! Šance na výhru jsou tedy značné.

Rozjezd ve velkém

Ve druhé fázi trvající 27. 6. – 31. 7. 2022 si představíme dva balíčky, v nichž bude možné si MatePad pořídit. V prvním z nich k tabletu získáte magnetickou klávesnici, M-Pencil, Bluetooth myš CD23 a sluchátka FreeBuds 3i. 

Druhý balíček (kromě samotného tabletu) obsahuje opět magnetickou klávesnici a sluchátka FreeBuds 3i, ale obměnou oproti první nabídce jsou chytré hodinky WATCH GT 2 a slevový kupón v hodnotě 500 Kč.

Pro tuto akci platí 18. – 31. července 2022 ještě jedna speciální akce: Prvních 100 dobrých recenzí instantně získává zdarma tříměsíční členství u O2 TV!

Od 1.8. 2022 se MatePad bude prodávat za základní pořizovací cenu pouze s klávesnicí a M-Pencil. Využijte proto štědré a svěží letní nabídky a pořiďte si nový tablet výhodněji: https://consumer.huawei.com/cz/offer/matepad/  Huawei MatePad výhra akce first sale

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)