Huawei představí mnoho zařízení s HarmonyOS a bude je prodávat celosvětově

harmonyos seznam zařízení

Huawei plánuje v příštím roce představit několik různých zařízení, která budou poháněna operačním systémem HarmonyOS a uvede je na různých trzích po celém světě. Ovšem nebude se jednat o telefony, tablety či počítače. Tak daleko ještě Huawei se svým systémem není. Společnost již uvedla, že tento rok neuvede ani jeden telefon s vlastním operačním systémem. Zdá se, že ani v roce 2020 se podobného telefonu nedočkáme.

Pod HarmonyOS však poběží několik jiných produktů, které Huawei příští rok představí. Nemají chybět chytré hodinky, reproduktory či VR zařízení, které bude taktéž fungovat na platformě Harmony. Chytré televize se mají objevit v Evropě ještě v prvním kvartálu roku 2020. Rozhodně se tak máme na co těšit.

huawei harmonyos zařízení

Přesto, že hlavním plánem čínského giganta je vytvořit plnohodnotný operační systém, který poběží na všem od televizí přes počítače až po hodinky společnost upřednostňuje držet se Androidu. V současné době se společnost spoléhá na to, že spor s USA dobře dopadne a Google služby budou v telefonech Huawei opět dostupné. Každopádně jsme zvědaví, jak spor nakonec skončí.

Jak se vám zatím líbí HarmonyOS?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)