TOPlist

Překvapení! Velké množství hodinek od Huawei obdrželo HarmonyOS 3. Co přináší?

Huawei Watch 3 harmonyos 3 aktualizace

Vlastníte jedny z novějších hodinek od Huawei? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Hned pět modelů totiž nyní dostává po celém světě aktualizaci na systém HarmonyOS 3, který přináší několik nových funkcí. Vylepšena byla ale také celková plynulost systému a v neposlední řadě také výdrž baterie.

Hlavní novinkou jsou nové notifikace, respektive jejich zobrazení. Jsou přehlednější a v některých aplikacích jsou k dispozici dokonce i rychlé odpovědi, což byla jedna z hlavních slabin jinak povedených hodinek. Ti, kteří rádi kontrolují své zdraví ocení podrobnější monitorování dýchacích cest. Hodinky berou v potaz několik faktorů, přičemž jedním z těch hlavních je tělesná teplota, ale také dechová frekvence a na základě toho vyhodnocují potenciální problémy.

Které hodinky dostávají HarmonyOS 3 aktualizaci?

  • Huawei Watch 3
  • Huawei Watch 3 Pro
  • Huawei Watch GT 3
  • Huawei Watch GT 3 Pro
  • Huawei Watch GT Runner

Přepracování se dočkala také svítilna, která umí nově zobrazovat různé barvy, které si můžete na displeji rozsvítit namísto výchozí bílé a opomenout nesmíme ani několik nových ciferníků. Jak již bylo řečeno v úvodu, čínská firma se zaměřila také na optimalizaci, takže by mělo dojít také ke zlepšení výdrže baterie.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už vám dorazil HarmonyOS 3 na vaše hodinky Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)