Huawei FreeBuds 5i jsou nová levná sluchátka s hybridním ANC

huawei freebuds 5i

Huawei FreeBuds 4i patří k těm vůbec nejlepším sluchátkům ve své cenové kategorii a nyní čínský gigant představil novou generaci, Huawei FreeBuds 5i. Ta si zachovává nízkou cenu, ale i solidní výdrž baterie nebo dobrou kvalitu zvuku.

Huawei FreeBuds 5i jsou nová levná sluchátka

Design sluchátek zůstal víceméně stejný, nově je ale bílá varianta matná a potexturovaná, což vítáme. Lesklý plast se totiž poškrábe mnohem snadněji. Každé ze sluchátek je vybaveno 10mm pohyblivou cívkou, která se stará o kvalitní zvukový výstup a nechybí ani standard Hi-Res. Samozřejmostí je také aktivní potlačení hluku, které je hybridní a nabízí tři režimy – depth, balance a mild, přičemž první zmíněná dokáže hluk potlačit až o 42 dB.

Baterie sluchátek vydrží s vypnutým ANC až 7,5 hodiny na jedno nabití, spolu s pouzdrem se pak bavíme až o 28 hodinách. Pokud vám dojde šťáva, stačí sluchátkům 15 minut na to, abyste mohli další 4 hodiny poslouchat. Za Huawei Freebuds 5i si výrobce žádá 599 juanů, což je asi 2 000 Kč bez daně. Dá se očekávat, že se brzy dostanou i k nám do Evropy.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)