Nové hodinky od Huawei jsou za rohem! Firma potvrdila evropské představení

huawei hodinky
  • Huawei brzy představí nové chytré hodinky
  • Učiní tak na své vlastní akci 14. září v Barceloně
  • S nejvyšší pravděpodobností půjde o novou řadu GT

Už 14. září 2023 společnost Huawei uspořádá v Barceloně akci, kde odhalí (s největší pravděpodobností) nové kousky své nositelné elektroniky. Z prvního teaseru je více než jasné, že nám čínská firma ukáže minimálně jedny chytré hodinky.

Oficiální prospekt zveřejněný společností Huawei ukazuje dva různé ciferníky, což by mohlo znamenat uvedení hned dvou různých modelů. Taky je ale docela dobře možné, že půjde o jediný model, který bude nabízený v několika variantách, podobně jako tomu bylo třeba u Watch GT 3 Pro. Ty se nabízejí v keramické i titanové verzi.

huawei watch gt barcelona

Jak se bude nový model (nebo modely) označovat firma neprozradila, ale spekulace naznačují, že by mohlo jít právě o novou generaci hodinek GT. Ta poslední se nám totiž ukázala na podzim roku 2021, Pro verze pak na jaře roku 2022 a tak je právě teď ideální období na představení nástupce. Hodinky Watch 4 jsou s námi teprve několik měsíců a dá se takřka jistě vyloučit, že by se s ní firma tak rychle rozloučila a rovnou představila novou generaci.

Co očekáváte od nadcházejících hodinek od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)