Huawei má již za měsíc představit chytrou TV. Bude mít dokonce duální fotoaparát

chytra televize huawei

Huawei je momentálně druhým největším výrobcem telefonů na světě, ale na rozdíl od konkurence jako je Samsung nebo Xiaomi, se ještě nepustil do výroby vlastní TV. To se ale má brzy změnit. Spekulace a úniky informací ohledně chytré TV Huawei už se objevují dlouhou dobu. Podle informací čínských médií uvidíme představení televize již v dubnu.

Chytrá TV Huawei má sloužit i jako centrum domácnosti

Podle posledních informací nemá jít o klasickou televizi, ale spíše o moderní displej, který slouží jako centrum domácnosti a počítá s moderními prvky jako je streamování her. Zároveň má mít i integrované pokročilé sociální prvky. K tomu má napomáhat i dvojice fotoaparátů. Ty mají sloužit k videohovorům, ale pak také třeba právě pro streamování, když třeba budete chtít živě přenášet, jak hrajete na své konzoli anebo v budoucnosti přímo na TV pomocí podobné služby jako Google Stadia.

smart tv chytra televize

K dispozici mají být dvě verze televizí Huawei. První má mít 55 palců, druhá 65 palců. Samotný displej má vyrábět společnost BOE a Star Optoelectronics. Chybět nemá ani chytrý Asistent. Televize bude velice pravděpodobně nejprve dostupná pouze pro Čínu a později se snad objeví i ve zbytku světa.

Těšíte se na chytrou TV od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)