TOPlist

Huami brzy uvede hodinky Amazfit GTR 3 a GTS 3. Víme datum

Huami Amazfit GTS 3 GTR 3 datum představení

Čínská společnost Huami, která je proslulá výrobou chytrých hodinek a náramků pod značkou Amazfit, začala lákat na příchod pokračovatelů velmi populárních sérií GTR a GTS. Novinky s jednoduchými řadovými označeními GTR 3 a GTS 3 by měly být oficiálně představeny 11. října. A to celosvětově, i když na tyto konkrétní dva modely zatím odkazují jen čínské sociální sítě. Zatímco na globálním Instagram či Twitter účtu Huami oznamuje pouze datum a „novou éru chytrého zdraví“, na Weibo jsou přímo jmenovány dva zmíněné modely.

Kromě nicneříkající doprovodné grafiky a tajemného doprovodného textu jsme se zatím žádné podrobnosti nedozvěděli. Předpokládat nicméně můžeme, že i v třetí generaci půjde u modelu GTR o konzervativnější hodinky s kulatým ciferníkem, zatímco v případě GTS opět přijde displej i celkový design obdélníkový. Loňské varianty přinesly oproti původním modelům těchto řad například měření okysličení krve, možnost uložit hudbu, analýzu stresu či nepřetržité sledování tepu. Uvidíme, jakých změn se dočkáme tentokrát. Ve hře by mohlo být například měření tlaku či EKG, což je nyní u hodinek velký trend.

Co od nových GTS 3 a GTR 3 očekáváte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)