TOPlist

Amazfit ukázal světu nové hodinky GTS 2e a GTR 2e. Mrkněte na ně

Amazfit GTS 2e GTR 2e parametry ceny

Čínská společnost Huami dle očekávání, v rámci na dálku konané konference CES 2021, přivedla na globální trh dvoje nové hodinky Amazfit GTS 2e a GTR 2e. Doplňuje nimi předchozí modely z druhé generace těchto populárních kousků nositelné elektroniky. Po stránce designu se příliš neliší, mají ale o dost jiné hodnoty výdrže. Díky dřívějšímu uvedení v Číně už známe parametry pár týdnů, teď k novinkám Amazfit GTS 2e a GTR 2e máme i oficiální ceny pro zbytek světa.

U obou hodinek platí, že oproti svým předchozím vzorům nabídnou navíc třeba teploměr, ale přišly o WiFi konektivitu, reproduktor a schopnost nezávislého přehrávání hudby. Hlavně díky těmto změnám nabídnou oba modely podstatně delší výdrž, i když si ponechaly stejně velké baterie. V případě GTS 2e jde o zdvojnásobení ze sedmi na čtrnáct dní při běžném užívání. U GTR 2e je to skok ze čtrnácti na čtyřiadvacet dní.

Za jaké ceny nakonec Amazfit GTS 2e a GTR 2e s těmito parametry budou? Obě varianty vyjdou na 140 dolarů, tedy cca 3 tisíce Kč. Původní modely stojí o cca devět stovek korun více. Hodinky GTS 2e jsou k dostání v zelené, černé a fialové barvě. Variantu GTR 2e seženete v černém, šedém a zeleném provedení.

Upřednostnili byste výdrž před WiFi?

Zdroj: Amazfit 1, 2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)