Huami Amazfit GTS 2e a GTR 2e oficiálně: lepší cena i delší výdrž baterie

Huami Amazfit GTS 2e a GTR 2e oficiálně

A je to tady. Oficiálně se nám představují nové hodinky Amazfit GTS 2e a Amazfit GTR 2e. Jedná se o hodinky, které jsou velice podobné modelům, které jsme mohli vidět již 22. září. Až na to, že mají delší výdrž baterie a nižší cenu. Došlo také k ústupkům?

Huami Amazfit GTS 2e a GTR 2e oficiálně

Samozřejmě že ano. Hodinky nemají Wi-Fi připojení a tak se budete muset spolehnout pouze na váš telefon. Model Amazfit GTS 2e disponuje 246 mAh baterií, celkovou váhou 25 gramů a samozřejmě nechybí ani NFC. To, že hodinky nemají Wi-Fi se pozitivně projevilo na samotné výdrži baterie. Hodinky vydrží až 14 dní na jedno nabití nebo 24 dní v režimu Basic Watch. Podobná situace je pak i u modelu Amazfit GTR 2e, které zůstal kruhovitý AMOLED displej, 471 mAh baterie a nyní vám vydrží až 24 dní, namísto 14 dní u klasické verze.

Režim Basic Watch pak umožňuje vydržet hodinkám až 45 dní, což je skvělá hodnota. A co cena? Hodinky vyjdou v Číně, konkrétně v e-shopu JD.com na 799 CNY, což je asi 2 600 korun bez daně. Pokud byste se chtěli o obou modelech dozvědět více, mrkněte na náš předchozí článek. Až na námi uvedené změny jsou hodinky totožné.

Jaké hodinky byste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)