Amazfit GTR 2 s podporou LTE míří do světa. Máme první video

Huami Amazfit GTR 2 LTE globální

Když na začátku dubna čínská společnost Huami ukázala hodinky Amazfit GTR 2 eSIM, mnoho fanoušků této série se zaradovalo, že se dočkají modelu s nezávislým přístupem k internetu a možností volání bez mobilu (i když konkrétně v Česku komplikovaně). Uběhly více než tři měsíce a na spadnutí je globální představení Huami Amazfit GTR 2 LTE, což je s největší pravděpodobností stejný model, jen s názvem pro globální trhy.

Huami Amazfit GTR 2 LTE v oficiálním videu

Huami na nové Amazfit hodinky začalo lákat na Twitteru, kde se objevilo půlminutové promo video. V něm byly upřesněny (resp. zopakovány) i některé parametry. Kromě podpory připojení ke 4G LTE byly zmíněny tradiční zdravotnické analýzy, 90 pohybových módů, ukládání a ovládání hudby či desítky ciferníků. A potvrzen byl pochopitelně také celkový design. Ve videu se objevuje varianta v již známé kombinaci Obsidian Black s červenými prvky. Dá se očekávat, že kromě LTE konektivity budou Huami Amazfit GTR 2 LTE i sdílet stejné specifikace se svou standardní variantou. Cena zatím jasná není.

Co říkáte na přítomnost LTE v hodinkách?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)