Menu

Malý velký HTC One mini 2 zazáří na pražské Android Roadshow

Komerční článek

Rozjetá Android RoadShow se po květnové zastávce v Ostravě konečně přesouvá také do Prahy, kam s sebou přiváží i nový telefon od HTC. HTC One mini 2 potěší především milovníky luxusního designu, kterým však nevyhovují větší rozměry a zároveň touží po dostatečném výkonu.

HTC One mini 2 – luxus v malém

Nový HTC One mini 2 dědí všechny designové přednosti svého většího bratra. Stejně jako on se chlubí bytelnou kovovou konstrukcí s efektní kartáčovanou úpravou a díky podstatně skromnějším rozměrům se vejde i do kapes či kabelek slečen.

HTC One mini 2_PerRight_GunMetal HTC One mini 2_PerRight_Gold HTC One mini 2_PerRight_Silver

 Selfie mašina do kapsy

Kdo dnes nezásobuje sociální sítě originálními selfies, ten jakoby nežil. Čelní 5megapixelový foťák je připraven vás vyfotit v každé situaci, a to navíc velmi kvalitně. K dosažení dokonalého portrétu vám pak dopomohou intuitivní nástroje, díky kterým vaše veledílo nezapadne.

D41_4207

 Zvuk obra

One mini 2 doslova klame tělem. Elegantní a kompaktní telefon v sobě totiž skrývá výkonný zesilovač, jenž pohání dvojici předních reproduktorů. Nemusíte se však bát přestřelené hlasitosti a zkresleného zvuku – BoomSound sází především na maximální možnou kvalitu.

www.youtube.com/watch?v=D0brzd7BfM4

Vždy v obraze

Díky vylepšené domovské obrazovce BlinkFeed vám již neunikne žádná aktualita. Sledujte nejdůležitější zprávy a updaty ze sociálních sítí skrze stylové dlaždice a mějte vždy přehled o tom, co se kolem vás děje.

HTC One mini 2_Global_Hires_Home

 

Sociální Zoe

Zábavný režim Zoe se vrací s novou interaktivní aplikací. Do vašich zaznamenaných zážitků nyní mohou zasáhnout i vaši přátelé a efektní filmečky tak obohatit o další zajímavé záběry a pohledy.

www.youtube.com/watch?v=DyXdLgA6ULk

Zajímá vás novinka HTC One mini 2? Chcete si ji vyzkoušet na živo? Přijďte za námi na Android RoadShow 2014 tuto sobotu 21. 6. od 9:00 v Konferenčním Centru U Hájků.

ARS logo

registraceHome

Komerční článek

 

Komentáře

novoty

15.6.2014 19:36

Tak alespoň můžeme vyzkoušet, jestli mini došáhne na M7 :-D

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

16.6.2014 9:32

A myslíte, že dosáhne? :)

novoty

16.6.2014 13:00

Upřímně si myslím že to bude vyrovnaný souboj, ale nakonec vyhraje M7. Snapdragon 400 se nemůže rovnat s šestistovkou, HD displej versus FullHD, 4,5 displej s tlačítky na displeji vs 4,7 s kapacitními tlačítky, rozměry stejné, cena stejná, verze androidu a sense aktuálně stejná.. jediné co hraje pro mini je lepší zpracování a fotoaparát (asi).. takže za mě je výhodnější si koupit loňskou M7… každopádně rád si mini vyzkouším v reálu a třeba i změním názor ;)

RSS (komentáře k článku)