8 placených her najdete nyní na Google Play zdarma

hry na Google Play zdarma

Od té doby, co si můžou vývojáři určovat cenu svých aplikací a her, se nachází vždy na Google Play několik her a aplikací zdarma. Pokud se jich sejde více, napíšeme o tom. Dnes tu máme 8 her na Google Play zdarma, za které byste normálně zaplatili.

Ghosts of Memories, Zenge a další zdarma

U dnešních slev si přijdou na své hlavně fanoušci logických a puzzle her. Nejzajímavější hra z dnešního seznamu je určitě Ghosts of Memories, která v mnohém připomíná Monument Valley. Průměrné hodnocení má momentálně 4,5. Další puzzle hra je Zenge, o které jsme psali i v samostatném článku. Hodnocení má rovněž 4,5. Jako třetí hra na seznamu nás zaujala „textovka“ A Dark Room, která přináší netradiční zážitek. I další hry ale mají co nabídnout, obzvlášť když jsou nyní po omezenou dobu zdarma.

Všechny slevy a akce, které zde máme napsané, jsou v době psaní článku aktivní. Jejich vypršení se však liší, takže i když na jednu aplikaci může být stále sleva, na druhé už nemusí platit.

Ghosts of Memories - Adventure Puzzle Game
Ghosts of Memories - Adventure Puzzle Game
Zenge - Beautiful Puzzle Game
Zenge - Beautiful Puzzle Game
A Dark Room ®
A Dark Room ®
Etaria | Survival Adventure
Etaria | Survival Adventure
CELL 13 - Physics Puzzle
CELL 13 - Physics Puzzle
Spaceship Rotation
Spaceship Rotation
13 DAYS OF LIFE
13 DAYS OF LIFE

Hrajete dlouhodobě nějakou hru, která byla v akci na Google Play zdarma?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)