TOPlist

Mějte srdce pod kontrolou. Hrudní senzor tepu od Wahoo propojíte s mobilem i hodinkami

wahoo tracker
  • Senzor od Wahoo hlídá tepovou frekvenci
  • Je kompatibilní s Apple Watch
  • Nosí se přímo na hrudníku

Svůj tep si můžete hlídat s pomocí mnoha přístrojů a technologií – chytrých hodinek, fitness náramků nebo mobilních aplikací. Pokud máte ale monitor umístěný přímo na úrovni srdce, jsou výsledky mnohem přesnější. Společnost Wahoo Fitness proto teď přišla se senzorem tepu, který lépe ohlídá vaše zdraví – umisťuje se na hrudní pás, oproti předchozím modelům je notně vylepšený a má dobíjecí baterii.

Právě velkokapacitní baterie je největší předností zařízení Trackr Heart Rate. Na jedno nabití by měla vydržet přes 100 hodin a pak ji jednoduše dobijete s pomocí kabelu. Svůj tep tak můžete hlídat kdykoliv a při jakýchkoliv činnostech – při stresující pracovní poradě, jízdě na kole i při běhání.

Wahoo-Trackr-Heart-Rate-

Nový senzor Trackr Heart Rate má ale i další zajímavé vlastnosti. Oproti předchozím modelům se chlubí větší přesností a pokročilejším detekčním algoritmem. Díky umístění přímo na hrudi navíc srdce monitoruje zpříma a bez ruchů. Nemusíte se s ním navíc ani bát vyrazit ven – má stupeň krytí IPX7, takže odolá potu i dešti.

Nike Run Club - Running Coach
Nike Run Club - Running Coach

Díky tomu, že disponuje technologiemi Bluetooth a ANT+, může naměřená data přenášet do dalších zařízení – chytrých hodinek, mobilních aplikací nebo různých zařízení. Monitor tepu od Wahoo je kompatibilní s Apple Watch a aplikacemi jako Peloton nebo Nike Run Club.

Další podobné snímače tepu od Wahoo se ještě chystají – a tento konkrétní se dá koupit za 89,99 dolarů.

Používáte nějaký senzor tepu?

Zdroje: Wahoo, Android Authority, Cycling News

Jana Skálová
O Autorovi - Jana Skálová

Jana se psaním živí už dlouhé roky. Začínala ve zpravodajství a lifestylu, teď se věnuje spíš techničtějším tématům. Ráda píše o mobilech, zajímá se o… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)