Tony Hawk’s Pro Skater na Androidu? Dočkáme se

skate-games-tony-hawk-s-pro-skater-pc-hd-trick-game-regulation-824549

Pokud jste patřili či stále patříte mezi náruživé hráče počítačových nebo konzolových titulů, jistě vám neunikla hra Tony Hawk’s Pro Skater, která před pár lety slavila obrovský zájem ze stran hráčů. O co šlo? V této hře jste se ocitli v kůži jednoho z nejlepších sportovců na skateboardu, Tonyho Hawka, a spolu se svým skateboardem plnili možné i nemožné úkoly. Hra nabízí obrovskou volnost a spoustu zábavy. Tato legenda již dnes ale spíše upadá, což se logicky nelíbí hernímu studiu Activision, které chce tento titul opět dostat do podvědomí hráčů. A jak? Skrze mobilní telefony. Nový díl této skvělé hry vyjde pouze pro mobilní zařízení.

tony-hawk-pro-skater

Zatím bohužel nejsou známy žádné další informace, ale dá se předpokládat, že se brzy dozvíme víc. Pokud stejně jako my v redakci vzpomínáte na některý z předchozích dílů, určitě se těšíte.

Hráli jste některý z dílů Tony Hawk’s Pro Skater a těšíte se na verzi pro mobilní telefony?

zdroj: droidgamers.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)