Hra Dragon Land: Vítejte na ostrově draků

dragonlandn

Dnes si představíme hru, která se výborně hodí na ranní cesty do školy, do práce nebo na odpočinek po náročném dni. Je jí dobrodružná 3D skákačka Dragon Land. Ocitáme se uprostřed krásné krajiny ozářené sluncem s malým červeným drakem a hromadou zlatých penízků před očima.

dragonland5

Záchrana kamarádů

Po vysvětlení základního ovládání v první misi hry přichází na řadu zápletka. Červený dráček se setkává se svými přáteli, kteří jsou přímo před našima očima zavřeni do klecí a uneseni. My máme za úkol dostat se k nim splněním několika úrovní a jednoho po druhém zachránit. Vydáváme se tedy na cestu. K dispozici máme pět životů, které využíváme pro spuštění misí, a které se automaticky doplňují. Doplnění jednoho života trvá 30 minut.

dragonland3

Hlídací draci

Cestou potkáváme různé nepřátele od hlídacích draků až po střílející klauny. Vysokým výskokem a za pomoci drápů je snadno zneškodňujeme. K dispozici máme také mnoho dalších schopností. Jednou z nich je například vypouštění ohně, létání nebo elixír, kterým se uzdravíme, když se něco nepovede.

dragonland2

Vylepšení

Mise se neustále ztěžují a my musíme svého draka vylepšovat, abychom je mohli plnit. Pokud ještě nemáme dost zkušenostních bodů na zvýšení úrovně našeho draka, pomůžou nám peníze, které během hraní sbíráme a dostáváme.

dragonland4

Koupě dalšího draka

K dispozici jsou i různí draci, s různými schopnostmi, které můžeme nakoupit za fialové diamanty v obchodě. Nemusíme tak zůstávat u jednoho, ale můžeme nasbírat všechny a hrát za toho, který nám nejvíce vyhovuje. Zlaté penízky i fialové diamanty jsou nabízeny ke koupi i za reálné peníze.

dragonland6

Ovládání

Ovládání je velice jednoduché a reaguje přesně dle Vašich pohybů. Na levé straně obrazovky je joystick, pomocí kterého přikazujeme dráčkovi jakým směrem jít, a vpravo máme tlačítko výskoku, letu a dalších funkcí.

dragonland1

Hodnocení – hra Dragon Land

Dragon Land je velice hezky udělaná 3D skákací hra, která dokáže zabavit opravdu na dlouho. V režimu kampaně máme k dispozici přes 100 úrovní. Za každou splněnou dostáváme odměnu a zkušenostní body. K dispozici je také multiplayer, kde se můžete porovnávat s ostatními hráči, a režim rychlé hry, která obsahuje nekonečná kola s cílem dojít co nejdál.

Dragon Land
Dragon Land
Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

REvolut společné účty ČR Evropa EHP nová aplikace 9.0

Tip: Aplikace Revolut a společné účty

Zprávičky Marek Houser Marek Houser
2 min. uložit na později

Komentáře (12)