HONOR začal v ČR podávat EarBuds 2 Lite s úctyhodnou výdrží

HONOR EarBuds 2 Lite ČR

Společnost HONOR vysílá na český trh ruku v ruce s novým telefonem HONOR 50 nová bezdrátová sluchátka. Novinka s označením EarBuds 2 Lite má “klasickou” tyčinkovou konstrukci se silikonovými špunty a i díky 50mAh baterii zaujme zejména velmi sympatickou výdrží. Samotná sluchátka vydrží na jedno nabití hrát až deset hodin. V kombinaci s úložným a nabíjecím pouzdrem pak 32 hodin. V případě spuštění aktivního potlačení okolního hluku (ANC) vydrží špunty hrát 7,5 hodiny. Sluchátka se z přitom z pouzdra naplno nabijí cca za hodinu.

HONOR EarBuds 2 Lite se začaly v ČR prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 1 790 Kč, a to v bílé černé barvě. Kromě ANC disponuje novinka také tzv. režimem dosahu, který k uchu naopak naplno propouští okolní zvuky. Sluchátka se také umějí s nižší latencí přizpůsobit situacím při hraní her. Bluetooth 5.2 zajišťuje stabilní připojení a také snadné přepínání mezi více zařízeními. Samozřejmostí jsou tři varianty vyměnitelných špuntů.

Co dalšího byste od sluchátek za tuto cenu očekávali?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)