Honor za měsíc představí nový telefon. Bude to vlajkový model Honor 8 Pro?

model Honor 8 Pro

Nedávno oznámený telefon Honor V9 by za měsíc mohl přijít do Evropy. Společnost Honor totiž rozeslala médiím pozvánku na představení něčeho nového. Největší šanci má právě model Honor 8 Pro, což by mělo být jeho evropské označení.

Model Honor 8 Pro nabídne specifikace vlajkové lodi

Mnozí považují Honor V9 za první představený vlajkový model tohoto roku. Byl představen minulý měsíc na akci v Číně, a to kvůli tomu že řada Honor V je určená pro čínský trh. Podle spekulací se tento telefon bude prodávat v Evropě jako Honor 8 Pro.

Když se podíváme na specifikace Honor V9, tak v něm najdeme to nejlepší, co má momentálně Huawei k dispozici. Na přední straně najdeme 5,7“ velký QHD displej. Dostatečný výkon telefonu zajistí čip Kirin 960, který je momentálně to nejlepší od Huaweie. RAM bude mít podle verze 4 nebo 6 GB. Baterie má pak kapacitu 4 000 mAH. Opět se nezapomnělo ani na duální fotoaparát a čtečku otisků prstů na zadní straně. Rovnou z krabice pojede telefon s Androidem 7 Nougat.

Původní spekulace hovořily o tom, že se evropská verze tohoto telefonu ukáže na veletrhu MWC, nicméně nakonec se tak nestalo. Dočkat bychom se tak mohli 5. dubna, na kdy je naplánováno představení novinky od Honoru.

Líbila by se vám vetší a výkonnější verze Honoru 8?

Zdroj: androidheadlines.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)