Očekávaný Honor X20 na detailních fotografiích. Jak se vám líbí?

honor X20

Společnost Honor (která mimochodem už nějakou dobu nepatří pod Huawei) představila v červnu telefon Honor X20 SE a nyní to vypadá, že se dočkáme dalšího modelu s názvem Honor X20. Telefon totiž pózuje na poměrně detailních fotografiích, ze kterých lze vyčíst spoustu zajímavých informací.

Honor X20 na fotografiích

Leaker Digital Chat Station zveřejnil tyto fotografie a dle něj se v telefonu nakonec nenachází 2.5D displej z toho důvodu, že v Číně mají uživatelé raději ploché displeje. Fotografie dále odhalují průstřel ve tvaru pilulky, ve kterém se nachází dva selfie fotoaparáty.

Na zadní straně se pak nachází kruhovitý modul fotoaparátů, ve kterém se nachází tři snímače a LED blesk. Z našeho pohledu je telefon dosti podobný Huawei Mate 30. Řada Honor X se vyznačuje především velkými displeji, slušnou výdrží baterie a také zajímavou cenou a jinak tomu nemá být ani u Honor X20, ačkoliv přesné specifikace zatím neznáme.

Dáte šanci telefonům Honor?

Zdroj: MyFixGuide

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)