Honor X10 Max nabídne 7″ displej, podporu 5G i dobrou cenu

honor x10 max displej

Společnost Honor chystá brzy představit další telefon a tentokrát se bude jednat o něco opravdu zajímavého. Jde o Honor X10 Max, který má nabídnout 7,09″ displej. Tato hodnota i na dnešní poměry vybočuje z řady a můžeme předpokládat, že půjde o opravdu velký kus hardwaru. Co o něm dále víme?

Honor X10 Max nabídne obří displej

Honor X10 Max nese kódové označení “King Kong” a k představení má dojít již 5. července. Telefon bude poháněn čipsetem MediaTek Dimensity 800 a známe také specifikace hlavního fotoaparátu. Má mít 26 mm objektiv a světelnost f/1,8, přičemž rozlišení bude 48 megapixelů. Kromě toho se dočkáme také Honor 30 Youth, který bude s největší pravděpodobností prodáván na západě jako Honor 30 Lite.

Honor X10 Max obří displej

Čipset Dimensity 800 automaticky potvrzuje podporu 5G sítí a cena by se měla pohybovat okolo 1 600 CNY, tedy asi 5 400 korun bez daně. Bude se tak jednat o jeden z vůbec nejlevnějších 5G telefonů na trhu. Můžeme očekávat, že telefon bude ještě o něco větší, než například Galaxy S20 Ultra, který disponuje 6,9″ displejem.

Jak velký displej máte vy?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)