Honor Watch GS 3i lákají na AMOLED panel, 14denní výdrž a nízkou cenu

honor watch gs 3i

Společnost Honor právě představila nové chytré hodinky Honor Watch GS 3i, které se budou zákazníky lákat na kvalitní displej, dlouhou výdrž baterie, hromadu funkcí a v neposlední řadě také nízkou cenu. Pojďme si je tedy představit.

Hodinky Honor Watch GS 3i disponují 1,39palcovým AMOLED panelem s vysokým rozlišením, přesný údaj nám však společnost neprozradila. V útrobách se schovává 455mAh baterie, která má zajistit až 14denní výdrž na jedno nabití, počítat můžeme rovněž s hromadou funkcí. Z měření zdravotních funkcí stojí za zmínku srdeční tep, okysličení krve, spánek, stres, ale třeba také měření hemoglobinu v krvi.

Sportovci ocení více než stovku sportovních režimů, některé z nich umí hodinky Honor Watch GS 3i rozpoznat sami. Nechybí ani 4GB úložiště, což je dostatečná velikost k uložení přibližně 500 skladeb a uživatelé v Číně ocení také NFC. K dostání budou ve dvou edicích – sportovní a módní. Ta první začíná na v přepočtu asi 2 200 korunách, za módní si zákazníci připlatí asi 300 korun. V tuto chvíli není jasné, kolik budou stát v Evropě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s hodinkami Honor?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)