Honor V30 spatřen hned na dvou videích. K představení dojde za 14 dní

honor v30

Společnost Honor má již 26. listopadu představit nový model V30. Původně se očekávalo, že písmeno V značí název View, ale dle fotografie balení se má jednat o název Vera. Telefon nabídne netradiční dvojitý výřez, ve kterém se má skrývat duální selfie kamera. Nebude samozřejmě chybět ani 5G konektivita či trojitý fotoaparát.

Honor V30 Series Teaser #1 | 5G is the lens that captures the changing world

Honor V30 Series Teaser #1 | 5G is the lens that captures the changing world

Telefon má být přímým nástupcem současného Honoru View 20. Obávat se však musíme absence Google aplikací, kvůli kauze Huawei vs. USA. Telefon má vycházet z Huawei Mate 30 a má být poháněn i stejným čipsetem – Kirinem 990. Ten má 5G modem integrovaný přímo v sobě. Hlavní fotoaparát pak nabídne 60 megapixelový senzor a nebude chybět ani teleobjektiv a ultraširokoúhlý snímač. Parametry ostatních fotoaparátů však zatím neznáme.

Honor V30 Series Official Teaser #2 5G is the key to unlocking the world of imagination.

Honor V30 Series Official Teaser #2 5G is the key to unlocking the world of imagination.

Na přední straně nalezneme IPS panel s 90 Hz obnovovací frekvencí o velikosti kolem 6 palců. Kapacita baterie se má zastavit na hodnotě 4 000 mAh a budeme ji moci nabíjet až 40W drátovým a 15W bezdrátovým nabíjením. V tuto chvíli není jasné, zda se telefon vůbec dostane na globální trh a to hlavně kvůli absenci Google aplikací. Musíme si tak počkat až do 26. listopadu.

Co říkáte na Honor V30? Má šanci uspět i bez Google aplikací?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)