Chystaný Honor Tablet 8 nabídne 2K displej a Snapdragon 680

honor tablet v7

Společnost Honor představila loni přímé konkurenty k řadě tabletů Xiaomi Pad 5, řadu Honor Tab V7. Ta se bohužel prodává pouze v Číně, ovšem nabízela solidní poměr mezi cenou a výkonem, čímž chtěla zlákat potenciální zákazníky nejen od Xiaomi, ale třeba také od Samsungu či Lenova. Nyní se na internetu objevilo několik specifikací levnějšího nástupce, kterým by měl být Honor Tablet 8.

Chystaný model se má pochlubit displejem s 2K rozlišením a dá se předpokládat, že bude typu LCD IPS. Nese modelové označení HEY-W09 a pod kapotou mu bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 680. Tato informace naznačuje, že by mohl tento tablet spadat do nižší cenové kategorie.

Honor Tab V7 Pro Unboxing and Review | The Ipad Killer? | Honor Tablet V7 PRO Hands-on Impression!

Honor Tab V7 Pro Unboxing and Review | The Ipad Killer? | Honor Tablet V7 PRO Hands-on Impression!

Zatím není jasné, jak velkou baterií bude zařízení disponovat, ovšem má podporovat 22,5W nabíjení. V tuto chvíli společnost Honor nepotvrdila datum odhalení, ale dá se očekávat, že se tablet ukáže spolu s telefonem Honor X40i a televizory Honor Smart Screen X3 a to ještě v červenci. To, zda bude nakonec k dostání i na evropských trzích rovněž není v tuto chvíli jisté.

Jaký Android tablet používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)