Honor chystá novou řadu mobilů s podporou Google služeb. Vrátí se opět na špičku?

Honor s podporou Google služeb

Huawei válčí s USA v podstatě již rok a půl a spolu táhla i Honor, který však nakonec prodal a umožnil ji tak obchodovat s americkými společnostmi včetně Googlu. Je tak logické, že Honor chystá novou řadu telefonů s podporou Google služeb. Může být tak na žebříčcích prodejnosti v Evropě opět na špičce.

Honor chystá řadu mobilů s podporou Google služeb

Dle ruských novin Kommersant již Honor své práce na nové řadě mobilů začal a lze je tak očekávat poměrně brzy. Zároveň však ti, kteří si zvykli na Huawei Mobile Services budou v pasti, jelikož ty prý telefony podporovat nebudou. Honor ovšem prodává telefony bez Google služeb již více než 18 měsíců a s prodeji v Evropě jsou na tom poměrně bídně. Přitom dříve šlapal na paty Samsungu.

honor

Nejočekávanějším modelem je však jistě Honor V40, který byl však vyvinut ještě v dobách, kdy značku vlastnil Huawei a tak dostaneme Magic UI bez Google služeb. Tento rok má přijít celá řada telefonů s Google službami. Dá se tak čekat, že se Honor minimálně v Evropě opět zvedne.

Koupili byste si nové Honor telefony?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)