Společnost Honor brzy představí herní notebooky Hunter

honor laptop herní

Společnost Honor již delší dobu tvrdí, že představí herní notebooky Hunter. Před pár dny však tuto skutečnost potvrdila a dokonce již víme, že v nich budou tikat procesory od Intelu. Včera večer jeden z hlavních manažerů potvrdil, že na zadní straně nalezneme LED osvětlení, které poslouží hlavně k estetické stránce.

Honor brzy představí notebooky Hunter

Čínské značky mají ve zvyku vyzradit veškeré informace (paradoxně až na cenu a dostupnost) několik dní před oficiálním představením. Honor se však této tradice tentokrát nedržel. Ano, sice máme k dispozici dvě fotografie, na kterých můžeme vidět ono LED logo, ale to je tak vše.

Honor představí notebooky Hunter

Obecně se očekává, že bude nová řada laptopů Honor Hunter spuštěna již příští týden. Spekuluje se o tom, že Intel čipsetům budou dělat společnost grafické karty GTX 1660, GTX 1660 Ti a RTX 2060. Na to si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Koupili byste si od Honoru herní laptop?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)