První ohebný mobil značky Honor má oficiální jméno

Honor Magic V první ohebný mobil jméno

Čínská společnost Honor před pár hodinami oficiálně stanovila jméno pro svůj historicky první flexibilní telefon. Očekávaný ohebný mobil, který by mohl být dalším zajímavým cenovým i designovým osvěžením tohoto moderního segmentu, ponese název Honor Magic V. Takové pojmenování může rovnou evokovat “véčkový” mobil s vertikálním rozevíráním, nicméně jisté to úplně není. Kromě názvu totiž firma ukázala už jen jednoduchý obrázek se siluetou přístroje.

Pokud ovšem nedojde k takto nečekané kolizi jména s konstrukcí, můžeme se těšit na konkurenta například pro telefony Samsung Galaxy Z Flip nebo Motorola Razr 5G. Ohledně bližších specifikací Honor zatím zarytě mlčí, nicméně přístroj je oficiálně označován jako “ohebná vlajková loď”, takže se snad o výkon nemusíme bát.

Honor Magic V jméno banner

Jelikož čínská firma patří mezi ty, které plánují do svých telefonů vložit nejmodernější čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, klidně může dojít i na tuto zajímavou kombinaci. Minimálně z pohledu procesoru by se tedy mohl první ohebný Honor telefon vyrovnat očekávané čtvrté generaci Z Flipu.

Jaké parametry očekáváte od tohoto mobilu?

Zdroj: TZ, GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)