TOPlist

Na český trh vstupují hodinky Honor MagicWatch2. Cenovka je rozumná

Honor MagicWatch2 ČR

Chytré hodinky Honor MagicWatch2, které jsme vám představili přesně před dvěma měsíci, oficiálně vstupují na trh v ČR. Mezi jejich přednosti verze patří až čtrnáctidenní výdrž, množství podporovaných aktivit a kvalita konektivity. Přes Bluetooth s nimi například můžete se sluchátky či jen s vestavěným reproduktorem telefonovat i ve vzdálenosti padesát metrů od telefonu. Jsou dostupné se čtyřmi druhy řemínků a vzhled ciferníku si budete moci nastavit sami.

Displej poskytuje v komunikaci s telefonem upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře. K dispozici jsou i vestavěné aplikace včetně počasí, budíku, stopek, nalezení telefonu a mnoho jiných. Hodinky nabízejí 4 GB interního úložiště, přičemž polovina je k dispozici pro uložení hudby. Kromě přehrávání lokálních skladem můžete poslouchat i streamovanou hudbu přímo z chytrého telefonu.

Pro aktivní uživatele je k dispozici podpora pro 8 outdoorových a 7 indoorových sportů. Navíc také 13 běžeckých režimů s virtuálním trenérem i pro úplné začátečníky. Hodinky jsou navrženy také pro milovníky plavání a potápění. Umějí měřit třeba počet bazénů a disponují odolností 5 ATM. Z oblasti sledování zdravotního stavu poskytují diagnózu šesti různých poruch spánku. K tomu mají k dispozici až 200 rad a tipů pro zlepšení jeho kvality. Samozřejmostí je také sofistikované sledování srdečního tepu s případnými upozorněními.

Ve zkratce na závěr: Hodinky se pyšní 1,39“ AMOLED dotykovým displejem, špičkovými technologiemi na monitorování zdraví a wellness, baterií s dlouhou životností a přizpůsobitelnými ciferníky. Jsou k dispozici ve dvou velikostech, a to 42 mm a 46 mm. Honor MagicWatch2 budou v ČR stát 4 999 Kč. S ohledem na výbavu a funkce nám cena přijde rozumná.

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)