Nové chytré hodinky Honor MagicWatch 2 se chlubí 14denní výdrží a měřením stresu či spánku

chytre hodinky honor magicwatch 2 predstaveni

Dalším produktem, který Honor dnes v Číně představil, jsou chytré hodinky MagicWatch 2. Podle vyjádření společnosti hodinky vydrží až 14 dní na jedno nabití, zaměřují se hlavně na fitness funkce. Specialitou je pak pokročilé měření plavání, mimo jiné splňují certifikaci 5 ATM.

Honor MagicWatch 2 jsou k dispozici ve dvou verzích

Hodinky měří uživatelův srdeční tep po celý den, můžou upozornit, pokud je příliš nízký, nebo naopak vysoký. V případě, že vyhodnotí to, že je uživatel ve stresu, aktivuje se cvičení, které má za cíl osobu uklidnit. Nechybí ani měření spánku, zároveň doporučují, jak spánek vylepšit a dokážou určit 6 nejběžnějších spánkových onemocnění.

honor watch 2 magic plavani

Co se týče sportovních funkcí, dokážou měřit 15 sportů, nechybí podpora GPS či GLONASS. Specialitou je měření plavání, kde umí i swolf hodnocení, což se dá jednoduše přeložit jako míra efektivity plavání. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli. K dispozici jsou ve dvou verzích – 46 a 42 mm. Displej má velikost 1,4 palců a 1,2 palců. V obou případech se jedná o AMOLED panel s jemností 326ppi, tedy u většího modelu rozlišení 454 x 454 pixelů a u menšího 390 x 390 pixelů.

Výkon má na starost čipset Kirin A1, který pohání i Huawei Watch GT 2. Nechybí 4GB úložiště například na písničky. Zajímavé jsou vylepšení u Bluetooth, Honor tvrdí, že hodinky uvidí notifikace z telefonu, který je až 150 metrů daleko. Hodinky budou k dispozici od 12. prosince v Číně. Prodávat se budou i v Evropě, cena za menší model je 179 eur, v přepočtu cca 4 500 Kč. Větší model má cenu 189 EUR, v přepočtu cca 4 850 Kč.

Jak se vám líbí Honor MagicWatch 2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)