Honor brzy představí MagicBook s novými Ryzeny. Na co se těšit?

honor magicbook ryzen 4000

Společnost Honor brzy představí nový MagicBook s novými Ryzeny. Design a ostatní klíčové funkce zůstanou stejné a tak se může na první pohled zdát, že se jedná pouze o mírný refresh. Tak tomu ale rozhodně není. Řada Ryzen 4000 je vyrobena skrz 7nm proces a tak nabídne vyšší výkon a přitom menší spotřebu energie.

Honor představí MagicBook s novými Ryzeny

Oficiálního představení se dočkáme 16. července, ovšem již teď máme první střípky. Nové čipsety slibují výrazně vyšší výkon a mnohem lepší energetickou účinnost. A právě na to jsme velice zvědaví. Již současný MagicBook s Ryzeny 3000 nabízí vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Lze očekávat, že se laptop bude prodávat nejprve v Číně a na globální trh se dostane až o pár měsíců později.

Honor MagicBook s novými Ryzeny

Kromě lepšího procesorového výkonu, který je dle prvních recenzí v některých případech až o desítky procent rychlejší než Intel se dočkáme také upgradu grafického čipu. Ten by měl zvládat většinu nových titulů při rozumném nastavení. Pokud se tak Honoru povede prosadit laptop se zajímavou cenou, může se jednat o prodejní hit. Kromě tohoto modelu bychom se dle některých spekulací mohli dočkat také čistě herního notebooku.

Koupili byste si Honor MagicBook?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)