Honor útočí na Česko s modelem Magic4 Lite 5G. Jaká je cena?

honor magic4 lite cesko

Společnost Honor právě představila na českém trhu model Honor Magic4 Lite 5G, který je v podstatě pouze přejmenovaný Honor X30, o jehož představení jsme vám psali už v prosinci minulého roku. Ve střední třídě chce bojovat s rychlým displejem, poměrně solidním nabíjením nebo třeba 48Mpx hlavním foťákem.

Honor Magic4 Lite 5G míří do Česka

Co se týče displeje, může být pro někoho zklamáním použitá technologie. Jedná se o 6,81palcový IPS LCD displej s rozlišením 2388 x 1080 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Uprostřed nalezneme průstřel se 16Mpx selfie kamerkou, na zadní straně se pak nachází velký kruhovitý modul v čele se 48Mpx hlavním snímačem. Dále je zde 2Mpx makro snímač a 2Mpx hloubkový snímač, tedy upřímně žádná hitparáda, alespoň co se papírových specifikací týče.

V případě výkonu, můžeme počítat se Snapdragonem 695G, který si výrobci ve střední třídě oblíbili a používá jej mimochodem třeba i nedávno recenzované realme 9 Pro 5G. Výdrž dostala na starost 4800mAh baterie s podporou 66W nabíjení, díky čemuž jste schopni telefon dobít z 0 na 80 % za 30 minut. Samozřejmostí je podpora Google služeb, ale zamrzí pouze Magic UI 4.2 s Androidem 11. Co se týče ceny, mobil je aktuálně k dostání u většiny českých prodejců za cenu 6 990 Kč.

Co říkáte na novější telefony od Honoru?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)