Chytré hodinky Honor Magic Watch 2 na prvních fotografiích. Představení je za rohem

honor magic watch 2 design

Minulý týden se na internetu objevily první nákresy chytrých hodinek Honor Magic Watch 2, dnes už se dostalo na první fotografie, které ukazují novou generaci v plné kráse. Představení těchto hodinek bychom se měli dočkat na konci měsíce. Honor plánuje akci 26. listopadu v Pekingu, kde se kromě těchto hodinek ukáže i telefon Honor V30. Ten by se později měl objevit i v Evropě pod označením Honor View 30.

První fotografie odhalují design hodinek Honor Magic Watch 2

Design ciferníku se příliš neliší od předchozích chytrých hodinek Honoru či Huawei. Nechybí tachymetr, díky kterému se mírně schovávají černé rámečky kolem displeje. Z dostupných fotografií jde ale vidět, že rámečky budou poměrně malé. Na pravé straně se nachází dvě ovládací tlačítka, samozřejmě nebude chybět i dotykový displej.

Spekuluje se nad tím, že Honor představí dvě verze hodinek. Jednu pro muže, druhou pro ženy. Není jasné ale, jestli se budou hodinky lišit velikostí, nebo i něčím jiným. Podobně jako poslední Honor či Huawei hodinky, i tato novinka poběží na systému LiteOS. Za tímto systémem stojí přímo Huawei poté, co přestal vyrábět WearOS hodinky.

Těšíte se na Honor Magic Watch 2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)