Honor FlyPods Lite jsou nová bezdrátová sluchátka. Dokážou konkurovat Apple AirPods?

bezdratova sluchatka honor flypods lite

Honor na českém trhu představil nová bezdrátová sluchátka FlyPods Lite. Jedná se o moderní typ bezdrátových sluchátek, nemají tedy žádný kabel. Přehrávat hudbu dokážou tři hodiny, poté je můžete rychle nabít přes nabíjecí pouzdro. Oproti jiné konkurenci v tomto segmentu potěší atraktivní cenou. V Česku se prodávají za 2 499 Kč.

Sluchátka Honor FlyPods Lite nabídnou pohodlí bez omezení v podobě kabelů

Nová sluchátka jsou k dispozici ve dvou barevných kombinacích – černé a bílé. Jelikož se jedná o tzv. skutečně bezdrátová sluchátka, tak nechybí ani nabíjecí pouzdro. Menším mínusem může být to, že se samotné pouzdro dobíjí přes microUSB konektor. Zároveň chybí možnost bezdrátového nabíjení, což se ale vzhledem k nižší ceně dá pochopit.

Sluchátka mají baterii o kapacitě 55 mAh. Nabití do plná trvá méně než hodinu. Společnost slibuje, že během 15 minut nabíjení, je poté můžete používat až 90 minut. Celkově vydrží sluchátka na jedno nabití až 3 hodiny přehrávání. Ideální hudební přednes zajišťuje frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz.

Spárování s telefonem probíhá přes Bluetooth 4.2. Nechybí jím ani mikrofon, takže je můžete používat pro hovory. Zároveň jím nevadí ani pot či déšť. Splňuje se certifikace IP54. Sluchátka už jsou k dispozici u vybraných prodejců na našem trhu za cenu 2 499 Kč.

Jak se vám líbí Honor FlyPods Lite?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)