Nová zcela bezdrátová sluchátka Honor Flypods 3 mají potlačení hluku za dobrou cenu

sluchatka honor flypods 3 predstaveni

Honor není žádným začátečníkem u bezdrátových sluchátek. Tvoří je už několik let a v poslední době už přechází na tzv. true wireless sluchátka neboli zcela bezdrátová, podobně jako třeba Apple Airpods nebo Samsung Galaxy Buds. Nyní společnost představila již třetí generaci Honor Flypods, která již má potlačení hluku a zároveň i velmi dobrou cenu. Jde o in-ear sluchátka v elegantní bílé barvě.

Představení bezdrátových sluchátek Honor Flypods 3

Po designové stránce se tato sluchátka příliš neliší od těch předchozích, uložena jsou v bílém pouzdře, které slouží i k nabíjení, jak už je zvykem u podobných sluchátek. Hlavní rozdíl oproti minulé generaci jsou silikonové špunty, předchozí Flypods 2 jsou „pecky“, pouze Lite verze má špunty.

Flypods 3 jsou vybaveny 10 mm dynamickým měničem, mají celkově tři mikrofony. Jeden je pro hovory, druhý pro vylepšení zvuku v uchu a zároveň i potlačení hluku, třetí mikrofon slouží pouze k potlačení hluku. Funguje to tak, že mikrofony poslouchají okolní zvuk a sluchátka následně „posílají“ do ucha zvuk stejného vlnění akorát s opačnou frekvencí. Pokud i přesto projde hluk, zachytí je mikrofon uvnitř sluchátek, který jej stejným způsobem snaží eliminovat.

honor flypods 3 cena

V tuto chvíli bohužel nejsou známé informace o výdrži baterie či třeba voděodolnosti. Na tyto informace si musíme ještě počkat, stejně jako na datum vydání. Známe alespoň cenu, Honor v Číně plánuje tato sluchátka prodávat za částku 799 CNY. V přepočtu cca 2 600 Kč. A to je velmi dobrá cena pro zcela bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku.

Jak se vám líbí Honor Flypods 3?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)