Honor Earbuds 3i jsou levná bezdrátová sluchátka s ANC a slušnou výdrží

honor earbuds 3i

Společnost Honor představila na své včerejší tiskové konferenci vlajkovou řadu Honor 80 a také ohebný Honor Magic Vs. Pochopitelně se tedy nejvíce hovoří právě o těchto produktech, opomenout bychom ale neměli sluchátka Honor EarBuds 3i, které nabídnou za málo peněz slušnou porci muziky.

Každé ze sluchátek je vybaveno 10mm dynamickým měničem, třemi mikrofony, 55mAh baterií a také dotykovou ploškou, která slouží pro ovládání gesty. Nechybí samozřejmě ani ANC, nebo redukce šumu, která je řízena umělou inteligencí. Pro hráče je zde také režim nízké latence, avšak firma nesdělila přesné číslo, o kterou bude zvuk zpožděn. Pouzdro disponuje baterií o kapacitě 410 mAh a sluchátka vydrží až 10 hodin na jedno nabití v případě vypnutého ANC, s pouzdrem se pak dostanete až na 32 hodin. Nabití z 0 na 100 % trvá asi hodinku.

Z konektivity stojí za zmínku Bluetooth 5.2, pro využití všech funkcí budete potřebovat aplikaci Honor Smart Space. V tuto chvíli se dají sluchátka zakoupit v Číně a to za cenu 499 CNY, což je asi 1 650 korun bez daně. Dá se očekávat, že se nám ukážou také na globálním trhu.

Jaká bezdrátová sluchátka aktuálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)