TOPlist

Honor Band 9 má velký displej a 14denní výdrž. Vyjde i v Česku!

Honor Band 9
  • Nedávno uvedený náramek Honor Band 9 míří na globální trhy
  • Podle našich zjištění se dostane také na tuzemský trh
  • Nabízí slušnou výdrž i velký AMOLED displej se 60Hz frekvencí

Čínská společnost Honor po vzoru svých konkurentů před nedávnem uvedla nový chytrý náramek Band 9. Zatímco zprvu byl k dispozici pouze na domácím trhu, nyní by se měl postupně rozšiřovat do dalších koutů světa, mezi nimiž je dle našich zjištění i tuzemsko. Čeští spotřebitelé si tak budou moct pořídit další fitness tracker s velkým displejem a užitečnými funkcemi.

Honor Band 9 v Číně debutoval s cenou 249 jüanů, což v přepočtu činí asi 806 korun. U nás bude pochopitelně dražší – přesnou českou cenu zatím bohužel neznáme, ale víme, že ve Francii se náramek prodává za 59,99 eura, tedy nějakých 1 500 Kč. Půjde tedy o zajímavou konkurenci pro Samsung Galaxy Fit 3, jenž vyšel s podobnou doporučenou cenou. A jak vůbec víme, že se bude zařízení prodávat i na zdejším trhu? Podařilo se nám z oficiálního zdroje najít kompletní uživatelský manuál v českém jazyce.

Uživatelský manuál

Honor Band 9 se pyšní 1,57palcovým obdélníkovým AMOLED panelem s rozlišením 402×256 pixelů (jemnost 302 ppi) a 60Hz obnovovací frekvencí. Displej si pochopitelně lze přizpůsobit pomocí mnoha různých ciferníků. Baterie s kapacitou 180 mAh náramku zajišťuje až 14denní výdrž na jedno nabití, což rozhodně potěší všechny odpůrce každodenního dobíjení.

Sportovcům náramek nabízí širokou škálu režimů pro sledování fyzické aktivity a chytré funkce typu Fitness age, jež vás konkrétně dokáže jednoduše a přehledně informovat o tom, jak jste na tom s kondicí. Plavce pak nezradí voděodolnost 5 ATM, díky níž se nemusí bát vzít si náramek do vody. Samozřejmostí je i sledování zdravotních funkcí, jako je srdeční tep, spánek, stres nebo okysličení krve.

Co se pak týče inteligentních funkcí pro každodenní používání, náramkem lze ovládat přehrávání hudby, přijímat notifikace, sledovat počasí nebo reagovat na příchozí telefonáty.

honor band 9

Líbí se vám Honor Band 9?

Zdroje: vlastní, Honor (1, 2)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)