Honor Band 6 dostává update se zásadní zdravotnickou funkcí

Honor Band 6 celodenní měření okysličení krve SpO2 update

Zatím poslední chytrý fitness náramek značky Honor, tedy model Band 6, dostává v těchto dnech dost významný update. Zásadní je hlavně pro současné či potenciální budoucí majitele, kteří od nositelné elektroniky vyžadují neustálé měření okysličení krve (SpO2). Metrika, která může v případě nízkých hodnot indikovat vážný problém s organismem, bude nyní fungovat po celý den. Na nebezpečně nízká čísla přitom zvládne náramek upozornit.

Kromě zdokonalení této šikovné zdravotnické funkce se do náramku skrze update dostávají také další sportovní režimy. A balík je to skutečně velký. Zatímco doposud měl Honor Band 6 v nabídce deset základních aktivit, po aktualizaci jich v něm bude k nalezení celkem pětadevadesát. Jde o indoorové i outdoorové režimy. Zatím nejnovější Honor náramek byl poprvé představen v Číně na konci roku 2020, na globální trhy se vydal vloni v březnu. Aktuálně jej v ČR seženete za cca 900 – 1 000 Kč.

Jaké funkce nutně vyžadujete u fitness náramku?

Zdroj: TZ Honor

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)