TOPlist

Honor 9X a 9X Pro klepou na dveře. Co nabídnou?

honor 9x pro

Když minulý rok společnost Honor představila Honor 8X, jednalo se o velmi dobrý telefon s výborným vyvážením ceny a kvality. Není se proto čemu divit, že se již příští týden oznámí příchod jeho nástupců. Honor 9X by ale neměl být sám, jelikož dorazí i jeho silnější varianta – Honor 9X Pro.

Příchod těchto telefonů potvrdila sama společnost, když představila oficiální pozvánku, kde navíc odhalila celou zadní stranu telefonů. Můžeme se těšit na skleněná záda, která budou zbarvená podobně, jako Honor View 20 a také kovový rám. Oba telefony se pochlubí bezrámečkovým displejem, přičemž ho nebude rušit žádný výřez ani průstřel. Selfie kamerka má být totiž vysouvací. Největší rozdíl, mezi normální a Pro variantou má být ve fotoaparátu. Zatímco u 9X Pro Honor nasadil hned tři kamery, standartní 9X verze se bude muset spokojit se dvěma. Hlavní čočka pak nabídne rozlišení 48 megapixelů. Samotný 6,59″ displej pak nabídne Full HD+ rozlišení.

V obou telefonech má tikat čipset Kirin 810, přičemž 9X nabídne 6 GB operační paměti v kombinaci se 128 GB úložištěm, zatímco 9X Pro bude obohacen o další 2 GB RAM navíc – tedy 8 GB a kapacita úložného prostoru bude činit 256 GB. U obou variant má být k dispozici také slot pro microSD karty. K oficiálnímu představení dojde 23. července, přičemž kromě obou telefonů bude představen i Honor Band 5.

Těšíte se na Honor 9X a jeho Pro variantu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)