TOPlist

Honor 8 nakonec EMUI 8 obdrží. Stejně jako další tři Honor telefony

honor-8-emui-8

Tak to vypadá, že sága ohledně Android Oreo aktualizace na Honor 8 se blíží ke konci. A to snad dobrému. V uplynulých měsících jsme mohli několikrát vidět, jak Honor 8 měl chvíli aktualizaci potvrzenou, pak zase ne atd. Francouzské zastoupení Honoru nyní zveřejnilo obrázek, ve kterém se nachází telefony, které v blízké době obdrží EMUI 8.  To by mohlo znamenat i Android Oreo.

Honor 8 by měl obdržet EMUI 8 v Q2 2018

Nejprve jsme se včera od Honoru mohli dozvědět, že začíná aktualizace na telefony Honor 9 a Honor 8 Pro. Poté ale doplnili také informace o dalších dvou telefonech, které obdrží aktualizaci ještě v první polovině roku 2018. Jde o telefony Honor 7X a Honor 8.

honor emui 8

Tentokrát už se nejedná jen o odpověď na tweet nějakého fanouška, což se v minulosti ukázalo jako mylné potvrzení. V tweetu je totiž dodán i obrázek, který informuje o aktualizacích, takže se určitě nejedná o nějaké nerozvážné sdělení.

V nové aktualizaci na EMUI 8, se má vylepšit výdrž baterie, dodá nové prvky AI, jako třeba detekce objektů při fotografování, dále se také mírně upraví a aktualizuje UI. U Honoru 9 a Honoru 8 Pro se jedná i o aktualizace na nový Android 8 Oreo.

U Honoru 8 a Honoru 7x to zatím není zcela jisté. Může se také stát, že se jen nadstavba zvýší na EMUI 8, ale samotný Android zůstane na verzi Nougat. Pokud se ale něco změní, dáme vám vědět.

[aps_product_sz id=“400242″]

Spokojíte se i s Androidem 7 Nougat na Honor 8?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)