Honor 7 Lite dostává aktualizaci na Android 7 Nougat

Honor 7 Lite

Na vlajkové modely z minulého roku už se dostalo s aktualizací na Nougat. Teď se dostává i na telefony střední nižší třídy. Jako je například Honor 7 Lite.

Oblíbený Honor 7 Lite dostává Nougat

Lite verze Honor telefonů bývají oblíbené, a to hlavně díky dobrému poměru cena/výkon. Nejinak tomu bylo i u Honoru 7 Lite. Majitele určitě potěší aktualizace na Nougat, která se na tyto telefony dostává v těchto dnech.

Honor 7 Lite Nougat

Zajímavé na aktualizaci je to, že Honor neslíbil, že dodá novou aktualizaci, a to i když u modelu Huawei P9 Lite to slíbil. Což bylo docela zvláštní, protože po stránce specifikací a použité verzi systému, to byly téměř totožné telefony. Nicméně zhruba před dvěma měsíci se objevila informace o tom, že Honor zve některé majitele telefonu k testování beta verze Androidu 7 Nougat.

Dnes nás jeden ze čtenářů informoval o tom, že na svůj Honor 7 Lite obdržel aktualizaci na Android 7 Nougat. Ta obsahuje i značně vylepšenou nadstavbu EMUI 5.0, ta se vzhledově přibližuje čistému Androidu, nabízí strojové učení apod. Bezpečnost telefonu si také polepší, bezpečnostní záplata Androidu je z 1. března 2017.

Za informaci o aktualizaci děkujeme našemu čtenáři Janovi L.

Vlastníte Honor 7 Lite? Jak jste spokojení s aktualizací na Android 7?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)