Jaký výkon bude mít Honor 60? Díky benchmarku to už víme

geekbench honor 60

Telefony řady Honor 60 budou představeny již 1. prosince a v posledních několika dnech na ně firma láká prostřednictvím prospektů a teaserů. Oproti řadě Honor 50 zde nenalezneme příliš designových změn a otazník tedy visí nad hardwarovými specifikacemi. Nyní se jeden z telefonů objevuje v benchmarku Geekbench, takže ani ty už nejsou tajemstvím.

Honor 60 v Geekbench

V benchmarku se objevuje telefon, který je označován jako HONOR TNA-AN00 a dle všeho poběží Honor 60 i Honor 60 Pro na čipsetu Qualcomm SM7325, což je modelové označení pro Snapdragon 778G a Snapdragon 778G+. Vzhledem však k tomu, že Geekbench hovoří o taktu nad 2,5 GHz se zřejmě díváme na druhý jmenovaný. Dopomáhá mu 12 GB operační paměti a telefon běží na systému Android 11.

Honor 60 v Geekbench

Co se týče dalších specifikací, oba dva telefony mají dostat OLED displeje s Full HD+ rozlišením a 50Mpx selfie kamerky. Varianta Pro má nabídnout hned 66W nabíjení a 120Hz obnovovací frekvenci, což zatím u klasického modelu není potvrzené. Naštěstí se vše podstatné dovíme už za pár dní.

Jak se na nadcházející Honor 60 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)