Honor 6 dostává aktualizaci na Android 5.1.1, nainstalujte si ji i vy

honor-6-predni-strana-displej-4

Společnost Huawei sice nepatří mezi nejrychlejší výrobce v oblasti aktualizací svých telefonů na nejnovější verze operačního systému Android, na druhou stranu se však o ní nedá říct, že by v tomto ohledu na své zákazníky vyloženě nemyslela a pomalu nicméně jistě své produkty aktualizuje. Ono “pozdě, ale přece” pak platí dvojnásob u smartphonů, které Huawei prodává pod značkou Honor. To ostatně výrobce dokázal například poměrně pozdní aktualizací Honoru 3C, která majitelům tohoto telefonu přinesla teprve Android 4.4 a prostředí EMUI 3.0. Nyní se však aktualizace na podstatně novější verzi operační systému Android a uživatelského prostředí dočkali majitelé telefonu Honor 6.

Huawei-Honor-6-Android-5.1-Lollipop

Konkrétně se Honor 6 dočkal Androidu 5.1.1 Lollipop obohaceného o dobře známé prostředí EMUI 3.1, které jeho vzhled mění prakticky k nepoznání. Stejně jako v případě celé řady telefonů Huawei a Honor (namátkou například Huawei P7 a Mate 7) , i zde předcházel vydání finální aktualizace důkladný beta test, do kterého se mohli majitelé tohoto telefonu zapojit. Huawei delší intervaly mezi aktualizacemi zdůvodňuje tím, že chce všem uživatelům dodat až plně funkční systém bez zásadních nedostatků a ne tyto nedostatky opravovat až po vydání. Zda se mu to v případě aktualizace pro Honor 6 povedlo můžete, za předpokladu že tento telefon vlastníte, posoudit sami.

  • Aktualizační balíček H60-L04C900B521 stáhnete z tohoto odkazu, případně použíjte stránku ZDE
  • Stažený .zip soubor extrahujte.
  • Složku dload umístěte do kořenového adresáře paměti telefonu.
  • V telefonu spusťte aplikaci “Aktualizační program”.
  • Zvolte možnost “Nabídka” a “Místní aktualizace”.
  • Pokračujte dle pokynů na displeji.

Aktualizovali jste svůj Honor 6 na Android 5.1.1? Jaké máte s nejnovější verzí systému zkušenosti?

 

Za tip na zprávičku děkujeme našemu čtenáři.

Zdroj: hihonor.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)