Honor 30 Pro spatřen v metru. Podívejte se na fotografie

honor 30

Telefony z řady Honor 30 se kvapně blíží a nejnovější únik nám dává poměrně přesnou představu o tom, jak vypadá vlajková loď. Honor 30 Pro byl totiž spatřen v metru v Číně. Sice byl v ochranném pouzdru, ale stále můžeme vidět některé klíčové vlastnosti, jako například výrazně zakřivený displej či průstřel.

Honor 30 Pro spatřen v metru

Na první pohled je displej mnohem více zakřivený, než u předchozí řady. Průstřel je pak ve tvaru pilulky podobně jako u řady P40 či Galaxy S10 a nachází se zde dvě kamerky. Očekává se, že bude displej taktéž disponovat 90 Hz obnovovací frekvencí.

Téměř s jistotou můžeme říct, že bude v telefonu tikat čipset Kirin 990 5G, stejně jako u standardního Honor 30 modelu. Za zadní straně s největší pravděpodobností nalezneme velký hlavní senzor od Sony, který by měl disponovat rozlišením 50 megapixelů a měl by produkovat skvělé noční snímky. O dalších objektivech toho moc nevíme, ale očekává se ultraširokoúhlý senzor a teleobjektiv.

Líbí se vám Honor 30 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)