Honor 20 Pro láká prvními snímky z fotoaparátu s rekordní světelností

Honor 20 Pro foto titulka

Do 21.května, kdy má být představen nový Honor 20 Pro, zbývá již jen pár dní a tak si výrobce zřejmě řekl, že je právě teď ten správný čas přikrmit naši zvědavost. Rozhodl se tedy uvolnit tři ukázkové snímky pořízené právě zmíněnou, netrpělivě očekávanou novinkou.

Honor 20 Pro bude rekordmanem v oblasti mobilních objektivů

Vedle toho, že si můžeme udělat představu o fotografických dovednostech dosud nepředstavené novinky – které je však stále třeba brát s menší rezervou – jsme se také dočkali potvrzení informací o hardwaru fotoaparátu. Tedy ne tak ke snímači samotnému, jako spíše k jeho objektivu. Ten totiž bude mít světelnost f/1.4 a telefon se tak stane prvním na světě s objektivem o takto vysoké světelnosti. První ukázku schopností fotoaparátu s velmi zajímavou světelností při focení v noci si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

Tento objektiv by měl být spárován se 48MPx snímačem Sony IMX586 a pomáhat by mu měla i optická stabilizace.  Dále zde máme také ukázku snímku pořízeného pomocí superširokého objektivu se světelností f/2.2 a ohniskovou vzdáleností 17 mm. Ten by měl být pro změnu spjat s 16MPx snímačem.

Honor 20 Pro sample-photo-3

Pro úplnost pak musíme doplnit informace o zbylých dvou fotoaparátech, které by se měly na telefonu Honor 20 Pro objevit. Setkat bychom se totiž měli ještě s 8MPx snímačem spojeným s objektivem poskytujícím trojnásobný optický zoom. Stejně jako u primárního, 48 MPx fotoaparátu, také zde se budeme moci spolehnout na pomoc optické stabilizace. Dle neoficiálních informací by výčet fotoaparátů na tomto přístroji měla uzavírat 2MPx makro kamera s velmi velkými, 1,75µm pixely.

Jak se vám první ukázkové snímky z telefonu Honor 20 Pro líbí?

Zdroje: GSMArena, HuaweiCentral

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)