Honor 20 bude oficiálně představen na konci května. Společnost oznámila datum i místo

honor 20 pozvanka ilustracni foto

Honor telefony jsou hodně oblíbené. A to nejen v Česku. Nabízí totiž zajímavý poměr ceny a výkonu. Hlavní řada Honor telefonů má vždy funkcemi i výkonem hodně blízko k Huawei P mobilům, akorát s tím rozdílem, že Honor cenu stáhne o několik tisíc. Nyní jsme se dozvěděli, kdy se představí Honor 20, který bude vycházet z Huawei P30.

Honor 20 uvidíme za měsíc. Představení se koná 21. května v Londýně

Redakcím z celého světa přišla do schránek pozvánka na akci v Londýně, kde se oficiálně představí Honor 20. Datum samotného představení je mírně zahalen pod matematickým příkladem. Pokud jej ale vypočítáte, vyjde vám datum 21. května.

honor 20 pozvanka londyn

Na pozvánce je Tower Bridge, tedy jedna z dominant Londýna. A to na denní a noční fotografii. To jasné naznačuje, že Honor 20 obdrží podobný noční režim, jako má Huawei P30. Nejedná se přímo o fotografii z Honoru 20, což dokládá i malé upozornění v pravém dolním rohu.

Prozatím si nejsme jistí, co všechny čtverky v datu znamenají. Může jít o čtyři fotoaparáty anebo čtyři představené telefony. Prozatím víme o Honoru 20 Pro, Honoru 20 a Honoru 20 Lite. Jak to celé ve skutečnosti bude, se vyjasní během následujících dnů až týdnů s tím, jak se začnou objevovat úniky a spekulace o těchto chystaných telefonech.

Těšíte se na Honor 20?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)