HONOR 10 Lite přináší skutečnou podívanou

smartphone honor 10 lite

Komerční článek

Pokud hledáte skvěle vypadající telefon, který vás vedle sympatické ceny překvapí i svojí technickou zdatností, určitě si dejte HONOR 10 Lite do užšího výběru.

Krásný vzhled třech barevných provedení

Vzhled HONORu 10 Lite si vás podmaní hned na první pohled. Designéři si totiž inspirovali barvami oblohy a necháte-li dopadnout světelné paprsky na 3D zakřivená záda telefonu, odhalí vám nebývale krásnou podívanou. Na přední straně vás upoutá i výřez v displeji připomínající kapku vody. Samotný displej o velikosti 6,21 “ má potom jemné FHD+ rozlišení 2340 x 1080 px a chlubí se skvělým 90% poměrem k tělu telefonu. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení, a sice podmanivé Sapphire Blue, elegantní Midnight Black nebo právě nebeské Sky Blue. honor 10 lite lifestyle

Chytřejší fotoaparát, než byste čekali

V kapkovém výřezu najdete 24Mpx kameru s vylepšenou umělou inteligencí. Díky několika režimům svícení se budete moci pochlubit skutečně profesionálními fotkami. Umělá inteligence rozpozná osm scénářů, což ocení každý, kdo je aktivní na sociálních sítích. Skrýt pleťové nedostatky, mít štíhlejší obličej, nebo jen vkusně rozmáznout pozadí? HONOR 10 Lite si hravě poradí s každou výzvou, u které byste jinak s konkurenčním telefonem střední kategorie tápali.

Noční tvorové navíc ocení speciální noční mód, který díky AIS Super Night Shot technologii rozšířil dobu expozice o šest vteřin. Čočka pojme více světla a výsledkem pro vás bude jasnější noční fotografie. V takovém případě je ale nutné eliminovat třes, na to však vývojáři stylového HONOR 10 Lite rovněž pamatovali. Bezstarostně se tak můžete vrhnout do nočního víru, a ještě si s sebou domů přinesete povedené fotografie. HONOR_10_Lite_lifestyle_fotografie

Kamera s umělou inteligencí rozpozná na 22 nejrůznějších scén a upraví podle nich svá nastavení tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Čip Kirin 710 pro mimořádný výkon

Snižuje spotřebu energie, ale zároveň zachovává příjemný výkon. Telefon se nezpomaluje a vy si můžete plynule vychutnávat všechny jeho funkce, včetně několika zároveň spuštěných aplikací (3 GB RAM). Tovární úložiště 32 GB/64 GB rozšíříte pomocí paměťové karty až na 512 GB. Grafika GPU Turbo s vyšší frame rate vám společně s výkonným procesorem zprostředkují poslední herní hity v takové kvalitě, kterou si užívají samotní vývojáři. Pokud oproti virtuálním světům raději poznáváte ten skutečný, uživatelské rozhraní EMUI 9.0 vám s osobním asistentem HiVision poslouží jako turistický průvodce po 522 evropských památkách a deseti milionech uměleckých děl ve 40 městech po celém světě. Na fotografii vám k tomu ještě přeloží deset světových jazyků.

HONOR 10 Lite pořídíte za 5990 Kč (varianta 64 GB). Varianta s operační pamětí 32 GB je k dostání cenovkou 4590 Kč.

Další informace o telefonu naleznete na www.hihonor.com.

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)