Honor 10 GT představen: Vylepšená vlajková loď s 8GB RAM a GPU Turbo

honor 10 gt predstaveni

Honor 10 už je sám o sobě hodně podařený telefon, který má poslední generaci čipsetu Kirin 970 a 4GB RAM. Pokud by to ale nestačilo, tak se včera v Číně představil vylepšený model Honor 10 GT, který má rovnou 8GB RAM a několik softwarových novinek.

Honor 10 GT s 8GB RAM pamětí představen

V Číně se představil nový Honor telefon, který se nazývá Honor 10 GT. Na první pohled si nevšimnete žádných změn oproti klasickému Honoru 10. Hlavní novinkou je použití 8 GB paměti RAM, čímž se tak stává prvním Honor telefonem s takto velkou pamětí. Na našem trhu se prodává verze se 4GB RAM, v zahraničí pak je k dispozici i Honor 10 s 6GB RAM.

honor 10 GT

Dále má několik softwarových novinek. O GPU Turbo již víme, že se objeví zanedlouho i na jiných Huawei či Honor telefonech. Společnost stále slibuje navýšení výkonu ve hrách až o 60 procent. To se může hodit obzvlášť v této době, kdy se na Android telefonech objevují náročnější hry jako je PUBG Mobile nebo Fortnite.

Dále se objeví funkce u fotoaparátu s názvem Super Night Scene, kterou jsme mohli vidět u Huawei P20 telefonů. U této funkce zatím není jasné, jestli se v rámci aktualizace objeví i na jiných starších Honor telefonech. Pokud jde o parametry Honor 10 GT, tak zůstává stejný displej s výřezem o velikosti 5,84 palce. Duální fotoaparát s 24 a 16 MPx, 128GB úložiště a také skleněný design, který mění barvy podle úhlu pohledu. Cena ani dostupnost zatím nebyla oznámena, neměla by ale být nějak výrazně vyšší než u klasického Honoru 10.

Koupili byste si Honor 10 GT s 8GB RAM pamětí, nebo je to podle vás zbytečně hodně?

Zdroj: androidandme.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)