Menu

HondaLink – propojení Androidu s palubním počítačem

Známý výrobce automobilů, Honda, přinese do svých nových modelů systém HondaLink, díky kterému si může řidič propojit svůj androidí přístroj přímo s palubním počítačem. Díky tomu získá automobil nové multimediální funkce nebo třeba kontrolu emailů a sociálních sítí. Spojení přístroje s palubním počítačem bude probíhat přes bezdrátovou technologii Bluetooth a jako první automobil se tohoto systému dočká Honda Accord v roce 2013.

http://youtu.be/pSAvKxrp-p0

Honda však podotýká, že tento automobil bude jen začátek a postupně by chtěla podobný systém implementovat i do dalších modelů. Uvítali byste něco podobného ve svém automobilu?

zdroj: androidcentral.com

 

Komentáře

Lukáš Beran

Lukáš Beran

20.7.2012 11:23

To by se mi líbilo. V Passatu CC mám jen možnost připojení telefonu pro telefonování přes vzdálenou SIM, což na základní věci stačí, ale nic pokročilejšího s tím dělat nejde. Velice dobře ale funguje hlasové ovládání (vytočení čísla, vytočení kontaktu apod), takže kdyby takhle šlo diktovat i SMS nebo e-maily, tak by to bylo super.

Jarda

Jarda

20.7.2012 14:45

Marne hledam nejakou pridanou hodnotu spojeni auta s mobilem. To, ze bude autoradio umet totez co mobil mi jako nejaka extra vyhra nepripada – resp. neni tam nic, co by uz ted nezvladly standardni multimedialni autoradia. Aby pak pro samy zpravy z FB nebo ICQ ridic stihal ridit :-)

Petr Dvořák

Petr Dvořák

20.7.2012 17:04

Možná to bude první auto-mobil.

Jarda

Jarda

20.7.2012 23:02

jak pravil Clarkson: v tomhle aute je automaticka prevodovka, adaptivni tempomat, navigace, system hlidani jizdnich pruhu…tak na co jsem tu ja? :-)

RSS (komentáře k článku)