Honda: Oblíbený model Civic brzy přijde s podporou Android Auto

Honda Civic 2016 – Uvodka

Pro automobilku Honda není Android Auto novinkou. V minulosti již oznámila, že příští rok vyjede na silnice model Honda Accord, jehož palubní počítač bude Android Auto plně podporovat. A jak se dalo čekat, u jednoho modelu to neskončí. Příští rok totiž vyrazí trhu vstříc i oblíbený model Honda Civic, který bude s Androidem spolupracovat také.

Stejně jako první z modelů, i Honda Civic bude vybavena vestavěným sedmipalcovým dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Ten pak umožní řidiči ovládání systému Android Auto nebo Apple CarPlay, v závislosti na používaném smartphonu.

Honda civic 2016 Interiér

Stejně jako v případě každého jiného vozidla s podporou Android Auto budete potřebovat smartphone s operačním systémem Android 5.0 Lollipop nebo vyšším. Po nainstalování aplikace a spárování smartphonu s automobilem již budete moci pohodlně využívat všech možností Android Auto, jakými jsou například přístup k vašim hudebním či podcastovým aplikacím, navigace Google Maps nebo dokonce hlasové ovládání upravených Chytrých karet Google (Google Now).

Pokud vás zajímají bližší informace o samotném voze Honda Civic pro rok 2016, neváhejte a navštivte web automobilky, která již podala oficiální oznámení. To se zatím týká jen severoamerické verze sedan, je ale jen otázkou času, za jak dlouho dojde k ohlášení modelu i pro Evropu. Právě zde je vůz Honda Civic poměrně oblíbený pro svůj neotřelý a futuristický design.

Zdroj: AndroidAuthority.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)